Szczególne wsparcie dla branży IT

Branża IT jest nam szczególnie bliska. Współpracujemy z wieloma firmami działającymi w sektorze nowych technologii, pozyskujemy dla nich dotacje i realizujemy projekty. Mamy kontakty i pomysły, które wspierają firmy technologiczne w pomnażaniu zysków.

Pomagamy pozyskać finansowanie na projekty innowacyjne, obejmujące prace badawcze, testy oraz wdrożenie nowych produktów i usług. Branży technologicznej możemy zaoferować zarówno kompleksową obsługę w procesie pozyskania dotacji unijnej, jak i wsparcie w postaci inwestycji kapitałowej naszego funduszu venture capital – Prometeia Ventures.

Możemy również wykorzystać mechanizm finansowania unijnego tak, aby przyniósł korzyści zarówno Tobie jak i Twoim kontrahentom. Wdrożenie zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT dla większości firm i instytucji stanowi znaczącą inwestycję, która obciąża budżet. Aby umożliwić im zakupy w Twojej firmie, możemy pozyskać dla nich środki unijne. W ten sposób zadowolone będą obie strony – Tobie wzrośnie sprzedaż, a Twoich klientów będzie stać na potrzebne rozwiązania.

W ten sposób pomożemy Ci zarówno komercjalizować wyniki Twoich prac badawczo-rozwojowych, jak i regularną sprzedaż produktów i usług. Wystarczy, że przedstawisz nam swoich potencjalnych klientów, a my zaproponujemy możliwości sfinansowania Waszej transakcji.