Pozyskanie ponad 473 tys. zł z RPOWS

TNN FINANCE S.A. jest właścicielem elektronicznej platformy wymiany walut działającej w internecie KantorOnline.pl, która stanowi jeden z pierwszych kantorów internetowych w Polsce.

 

W ramach dotacji udało się pozyskać ponad 473 tys. zł w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, dzięki temu zostanie stworzony system wsparcia sprzedaży kantorów stacjonarnych. 

 

Przedmiotem projektu jest budowa platformy internetowej systemu wsparcia sprzedaży kantorów stacjonarnych skierowanej dla przedsiębiorstw prowadzących działalność kantorową. System w formie Platformy B2B i B2C, umożliwi prowadzenie działań sprzedaży kantorów stacjonarnych przez internet oraz ułatwi realizację rozliczeń z klientami indywidualnymi i biznesowymi. 

 

Inwestycja przyczyni się nie tylko do umożliwienia sprawniejszej wymiany walut w Internecie, ale także pozwoli zautomatyzować pozostałe procesy biznesowe przy wykorzystaniu TIK. Wszystkie te działania przełożą się bezpośrednio na zwiększenie grupy klientów firmy, wzrost sprzedaży oraz rozpoznawalność strony KantorOnline.pl.