Pozyskanie 335 tys. zł dotacji

Teletechnika Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie instalacji niskoprądowych, teletechnicznych i elektrycznych. W ofercie usług spółki jest zarówno projektowanie, wykonawstwo, integracja i serwis rozwiązań od renomowanych dostawców.

Rozwiązania dostarczane przez naszego Klienta mają zastosowanie w m.in.: zasilaniu placów budowy,  systemach przeciwpożarowych, systemach gaszenia czy antywłamaniowych oraz w zewnętrznym i wewnętrznym oświetlaniu budynków.

Aby rozwinąć zakres świadczonych przez spółkę usług, pozyskaliśmy i z sukcesem rozliczyliśmy dotację w wysokości 335 tys. zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego. Dzięki temu nasz Klient uruchomił innowacyjną usługę, której celem jest niwelowanie problemów związanych z kontrolą środowisk teletechnicznych i zapewnianie ciągłego bezpieczeństwa w działaniu systemów. Wdrożono również kluczowy system obsługi B2B, zakupiono wymagany sprzęt oraz licencje i utworzono nowe stanowiska pracy.  

Pozyskana dotacja przyczyniła się do zdobycia przez spółkę znaczącej przewagi konkurencyjnej. Nowa usługa podniosła poziom bezpieczeństwa w monitowanych systemach. Dzięki temu  nasz Klient oraz korzystające z jego usług podmioty, zwiększyły wyniki finansowe poprzez ograniczenie kosztu monitoringu i czasu naprawy urządzeń teletechnicznych.