Jak pomagamy

Zespół profesjonalistów

Zespół Prometeia tworzą doświadczeni doradcy branży finansowej. Są wśród nas eksperci posiadający certyfikat CFA oraz licencje maklera papierów wartościowych, a także certyfikowani doradcy ASO oraz pracownicy uczelni wyższych.

Proces pozyskania dotacji

Pozyskanie dotacji to proces, który rozpoczyna się od wyboru programu przyznającego dofinansowanie i trwa do otrzymania ostatniej transzy środków. Może zająć od kilku do kilkunastu miesięcy w zależności od konkursu. Zawsze składa się z tych samych, kluczowych etapów – pomagamy je pokonać i pozyskać dotację.

Nie tylko dotacja

W Grupie Prometeia działa kilkanaście spółek reprezentujących szeroki przekrój branż, od informatyki i technologii, przez doradztwo prawne i produkcję. Obok przedstawicieli branży finansowej, nasz zespół tworzą programiści, architekci, inżynierowie, graficy, naukowcy, radcy prawni i wielu innych ekspertów. W każdej chwili możemy powołać zespół, który przygotuje rozwiązania na miarę potrzeb Klienta – od opracowania prototypu czy projektu linii technologicznej, po zaawansowane systemy IT i ich pełne drożenie.

Doświadczenie

Mówią za nas liczby:

  • Zrealizowaliśmy przeszło 100 projektów
  • Przeprowadziliśmy 20 audytów w projektach dofinansowanych ze środków UE
  • Przeanalizowaliśmy ponad 1000 projektów inwestycyjnych w różnych fazach rozwoju

Dotacja to często dopiero początek współpracy z nami, która może prowadzić na giełdę i dużo dalej.