Dotacja na projekt wart 10 mln zł

Trzygwiazdkowy Hotel Sękowski to jeden z najnowocześniejszych hoteli w Legnicy. Posiada dużą bazę noclegową oraz doskonałe warunki i ofertę rozrywkową do organizacji konferencji, imprez firmowych i okolicznościowych. Usytuowany jest w spokojnym miejscu w pobliżu centrum miasta, co daje gościom łatwy dostęp do atrakcji turystycznych Legnicy.

Pozyskaliśmy dla Hotelu Sękowski dofinansowanie na rozbudowę obiektu, której celem było znaczące poszerzenie oferty hotelowej i wprowadzenie nowych usług turystycznych. Projekt o wartości 10 mln złotych otrzymał dotację z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego. Nasza usługa obejmowała nadzór nad prawidłową realizacją projektu, wybór dostawców i wykonawców oraz rozliczenie, aż do wypłaty dofinansowania.

Dzięki realizacji projektu znacząco wzrosła atrakcyjność Hotelu Sękowski i jego rozpoznawalność w regionie. Inwestycja pozwoliła na podwojenie liczby miejsc noclegowych, co dało możliwość przyjęcia jednocześnie dwóch pełnych autokarów gości, zamiast jednego, jak dotychczas. Wprowadzone również zostały nowe usługi m.in.: nowoczesna kręgielnia, mini-golf, spa i siłownia oraz pierwszy w mieście multimedialny przewodnik po historii Legnicy.